10 Nisan 2008 Perşembe

Cavcav "accik seccik" konusmus...


Cavcav bu isin en degisik adamlarindandir... Karanliktir, aydinliktir bilmem; ama Seba'nin beyaz oldugu yerde, Cavcav en azindan gridir...

Yine de, arada bir coskulu demecler veriyor bu adam, buyrun, bugunku basin toplantisindan bir kac alinti:


"Futbolculardan bundan sonra maçlarda daha gayretli olmaları için bir başkan olarak talepte bulundum. Onlar da bu işin farkında olduklarını ve bundan sonraki müsabakalarda çok daha iyi mücadele edecekleri sözünü bana verdiler. Burada mücadelenin sadece sahada olmadığını görüyoruz."

''Kesinlikle art niyet aramıyorum dersem, yalan olur''

"Bir Beşiktaş maçı oynadık. Bu maçta yan hakem ısrarla penaltı için bayrağını kaldırdı. Ancak orta hakem buna uymadı. Neden yan hakem o zaman bayrağını hiç kaldırmadı. Orta hakemlerin işlerini zorlaştıran yan hakemlerimizin de bu işte çok büyük katkısı var."

''Kulüp olarak bizim de 4-5 hocayı değiştirmemizin, takımımızın bu duruma gelmesinde fonksiyonu olmaması mümkün değil''

"Örneğin Stumpf'u getirdik. Bana 'Futbolcuların hepsi çok kısa boylu. Uzun boylu futbolcu isterim' dedi. 1.90 cm boyunda senin gibi kaç tane adam bulacağım? "

"Daha sonra Bülent Korkmaz'ı getirdik. 8 futbolcumuzu gönderdi. Nick Carle gibi oyuncumuzu oynatmam dedi. 800 bin avroya aldığımız oyuncumuzu, 400-500 bin avroya sattık. Adam İngiltere Birinci Ligi'nde çatır çatır oynuyor ve haftanın futbolcusu oluyor."


Yazinin tamami burada...

0 Yorum: