28 Şubat 2009 Cumartesi

Bu da insan birader...


Gecen Haftasonu bolumlerinden birinde yazmistim...

Bir oyuncu tek bir mac icerisinde sol bek, sag bek, on libero, forvet arkasi, sol kanat ve sag kanat oynayamaz arkadas...

Bunu ne bunye kaldirir, ne sinir sistemi...

Yarin obur gun, Fabian "yapmiyorum arkadas" derse; en basta Mustafa Denizli olmak uzere; kimsenin "aman" deme hakki yoktur...

Yazik yahu, bu da insan...

4 Yorum:

Gokhanson dedi ki...

G B M
İbb Gs 0 1 2
İbb Fb 2 1 1
İbb Bjk 2 1 1
Abdullah Avcı'yı anlatır mı bilmem?
Şu adam gibi adam tanımlamalarına uyuz olmaya başladım.Ertuğrul Sağlam ile başladı.Kafiyeliydi...İlk kim başlattı? Kendisi..Adam gibi biri böyle der mi?
Sabri 3 gün önce küfürle kovulmaya çalışıldı.. 3 gün sonra 3'lü çektirdi. Bülent Korkmaz, Lincoln'ü oynatmam Arda'yı da kaptan yaparım dedi..Öyle mi oldu ?

Gokhanson dedi ki...

Belediye maç sonuçları Abdullah Avcı'yı anlatır mı bilmem? Çıkıp ben Türk hocayım..Adam gibi adamımım..
Şu adam gibi adam tanımlamalarına uyuz olmaya başladım.Ertuğrul Sağlam ile başladı.Kafiyeliydi...İlk kim başlattı? Kendisi..Adam gibi biri böyle der mi?
Yada anasına bile söven bir kulübe hocalık yapar mı? Hem de her alanda Bjk'e sataşan bir kulübe...Şike yapmışmış...Kendi puan durumlarının kontrol etsinler bi zahmet..

Sabri 3 gün önce küfürle kovulmaya çalışıldı... 3 gün sonra 3'lü çektirdi... Bülent Korkmaz, Lincoln'ü oynatmam Arda'yı kaptan da yaparım dedi..Öyle mi oldu ? 2002-2003 sezonunda kaç puanla kaç galibiyetle hangi sırada kümede kaldıkları ortada...Bir sonraki sene 2003-2004 sezonunda ne kadar ilerleme kaydettikleri de... Başka takımlar tarafından şike yapıldığını ve bu yüzden 2 yıl 2.ligde kaldıkları iddasıyla şehirlerine Bjk taraftarını sokmak istemiyorlar...Kimse de demiyor ki son 7 maçta 6 galibiyet alabilen güçlü bir takım ( hatta şampiyonluğa giden takımların bile yakalayamayacağı bir istatistik )geri kalan 24 maçın sadece 4'ünü kazanmış...Bir yerde bir sorun var..Tekrar ediyorum 24 maçta 4 GALİBİYET , son 7 maçta 6 GALİBİYET...Tamam bu hırs, motivasyon, yetenek ve şansla gerçekleşebilir. Peki şike yaptığı ortaya atılan Bjk farzedelim bu sene de küme düşürmek istedi timsahları... Düşerebilir mi? Hayır...Ya da bir sonraki sene? Cevap gene hayır... Bir takım başarısızsa düşer...Biri tarafından düşürülemez..Yaptıkları 2 maç var aralarında o kadar...Anlamayanlara duyurulur...Ve o sene Bjk 2 maçta da 1-0 galip geldi...Madem öyle alsalardı maçın birini...

Othello dedi ki...

@Gokhanson:
Ne ictiysen bize de gonder be.

franchi dedi ki...

ernst ile tum bunların ne alakası var "gokhanson" arkadasım..

dahası, belediye gecen sezonun en iyi topunu galatasaray'a karsı oynadı.. hani galatasaray'a yatıyor digerlerine oynuyor diyene kadar biraz aklınızı kullanıp dusunun..

bugun de bulent uygun fener'e yattı diyelim bitirelim isi.. olur mu bu.. yapmayın etmeyin.. bu kadar basit degil futbol yorumlamak.. bu sporu yorumlarken ustunde oturdugumuz organı degil aklımızı kullanalım lutfen..